




Рубанок електричний EURO CRAFT EP210
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
Потужність: 1100вт
Живлення від мережі: 220в/ 50гц
Число оборотів: 14500 об/хв
Макс.
глибина стругання за один прихід: 2 мм
Макс.
ширина стругання за один прихід: 82 мм
Вибір чверті: так
Регулювання глибини стругання, Є
Комплектація:
Рубанок Euro Craft EP210
Обмежувач глибини різу (фальцювання)
Ключ, ремінь, ножі 82 мм
Керівництво по експлуатації
Поставляється в картонній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 2.4 кг |
| Виробник | Euro Craft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 046 ₴




