




Заглибний вібратор для бетону AL-FA ALID-216 • 2м • 2000 Вт • Польща
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заглибний вібратор для бетону AL-FA ALID-216 • 1.5 м/2м • 2000 Вт • Польща
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Al-Fa
- Живлення: Мережа 220В
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Кількість обертів: 4000 об/хв
- Діаметр булави: 35 мм
- Гнучкий вал: 2 мм
- ГАРАНТІЯ: 1 рік
ОСОБЛИВОСТІ:
- Надійний редуктор з металевими шестернями і захистом від пилу забезпечує більш тривалий термін служби інструменту
- Ергономічне руків'я з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Глибинний вібратор для бетону Al-Fa alid216
- Гнучкий Вал - 2м
- Запасні щітки
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Глибинний вібратор для бетону Al-Fa alid216 - це дуже корисний пристрій, що необхідний для розливу підлог, створює фундаменти та фундаментні стіни. З огляду на спектр застосувань, він ідеально підходить для реконструкції будівлі та будівництва. Використання вібратора викликає вібрації бетону, що призводить до більшого зчеплення та однорідності бетону. При використанні вібратора, бетонна маса вільна від повітряних бульбашок. Тому використання вібратора необхідне для отримання належної міцності отриманого матеріалу, тому підкладка підходить для подальших будівельних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 4000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 699 ₴



