


Дриль ударний EURO CRAFT ID242 • 1150 Вт • 16 мм • Відмінна якість збірки - Польща
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товар поставляється з Польщі, якісна збірка.
Характеристики:
- Потужність: 1900 Вт
- Кількість обертів: 0-1100/0-3000 об/хв
- Два швидкісних режими
- Діаметр патрона: 16 мм
- Вага інструменту: 3 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Основні | |
| Виробник | Euro Craft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 410 ₴

