




Пила EURO CRAFT CS214 • 1850 Вт • 185мм • Завезення з Польщі - євроякість складання
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виробник: Euro Craft
- Живлення: Мережа 220В
- Споживана потужність: 1850 Вт
- Кількість оборотів: 5200 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Максимальна глибина пропилу: 65 мм
- Кут різу: 45 мм
- Вага: 3,9 кг
- ГАРАНТІЯ: 1 рік
Комплектація:
- Дискова пила Euro Craft cs 214
- Пиляльний диск 185мм
- Шестигранний ключ
- Паралельний упор
- Інструкція
- Поставляється в картонній упаковці
Дискова пила Euro Craft cs 214 - потужний інструмент, який використовується в столярній справі для виконання пропилів у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 1850Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 185 мм диском.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Euro Craft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
- Ціна: 1 253 ₴

